• slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
 • slayt
Duyurular

Muhammet Ömer Kamat'tan Duyuru Var

Selamün aleyküm, Kuzgun Köyü Arşiv adı altında bir kanal açtım. Buraya 2006-2007 yıllarında yapılmış olan şenliklerden yaklaşık 66 altı tane video atacağım. Köy halkımız bu videolar kendisine ait kesitleri izleyebilir. Sayfanın linki aşağıdadır 

http://www.youtube.com/@kuzgunkoyuarsiv6795/featured


Sitemiz hakkında düşünce ve kanaatlerinizi bizimle paylaşır mınız?


Çok Değerli Dernek Üyelerimiz,

Dernek aidatlarımızı lütfen zamanında ödeyelim ve bu gibi yapılan çağrılara duyarsız kalmayalım. Dernek faaliyetlerinin devamlılığı açısından aidat ödemeleriniz hayati önem taşımaktadır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyor derneğin resmi hesap numarasını aşağıda paylaşıyoruz. İsteyen internet bankacılığı üzerinden, isteyen ATM'lerden, isteyen de nakit olarak elden ödeyebilir.

Banka: Ziraat Bankası

Hesap Sahibi: Giresun Tirebolu Kuzgun Köyü Yardımlaşma Ve Kalkındırma Derneği

İban: TR640001000865974898235001

 


Web sitemiz yeni arayüzüyle hizmete girmiştir, tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun.


Giresun Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Elbisesi kirli olandan değil, düşüncesi kirli olandan korkacaksın.
Gazze Yararına Kermes Düzenleniyor

Köyümüzün genç simalarından Muhammet Faruk Pirdal'ın Genel Başkanlığını yürüttüğü Valide İnsani Yardım Derneği Taşköprü'de Kadiroğlu Mobilyanın bulunduğu yerde İsrail'in soykırımına maruz kalan ve dünyanın hala güçlü bir ses çıkarmadığı Gazze halkı yararına kermes düzenliyor. Kermeste gıda, kıyafet, ayakkabı, çeyizlik, elektronik ve ev eşyaları gibi malzemeler bulunuyor.

 

Senelerdir süregelen İsrail zulmünün 7 Ekim itibariyle soykırıma dönüşmesiyle yardım seferberliğine katılan sivil toplum kuruluşları arasında bulunan Valide İnsani Yardım Derneği ilk günden itibaren başladığı yardım kampanyalarının yanı sıra düzenlediği hayır kermesleriyle de mazlumlara destek sağlıyor.

 

Valide İnsani Yardım Derneği Genel Başkanı Muhammet Faruk PİRDAL yaptığı açıklamada, dernek olarak senelerdir düzenli olarak yardım projeleri yürüttüklerini 7 Ekim itibariyle de tüm birimleriyle Filistin için çalıştıklarını belirtti.

 

Filistin’de başlayan zulüm ve soykırım sebebiyle Valide gönüllüsü kadınların mutfak atölyelerinde yaptığı mantı, erişte, içli köfte, yaprak sarması, pasta, börek gibi hamur işlerini yiyecek standında satışa sunduklarını bildirdi.

 

Pirdal, "Bize gelen ayni bağışlar; kıyafet, ayakkabı, çeyizlik, elektronik ve ev eşyalarını da toplama alanımızda tasnif ederek Filistinli kardeşlerimizin yararına satışa sunmaya çalışıyoruz.

 

Gönüllülerimizle, personelimizle, kardeşlerimize merhem olabileceğimiz her noktadan bölgeye destek vermek üzere çabalıyoruz. İnşallah çok daha fazlasını yapmaya gayret edeceğiz” dedi.

 

Derneğin Filistin başta olmak üzere Suriye, Yemen, Afganistan, Afrika ülkeleri gibi mazlumun ve mağdurun bulunduğu tüm coğrafyalarda bağışçılarının destekleriyle insani yardım projeleri yürütdüğünü ifade eden Pirdal, düzenlenen kermese ayni ve nakdi bağışlarla destek olunabileceğini, aynı zamanda tüm operatörlerden “FİLİSTİNyazıp 8834’e mesaj göndererek 20 TL bağışta bulunulabileceğini duyurdu. Pirdal, "Yoğun teveccühün olduğu kermesimiz 1 Aralık Cuma günü akşamına kadar devam edecek. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.


12.11.2023

Okunma Sayısı: 555 


44.210.151.5
  Muhammed Faruk

Dükkanlarını böyle hayırlı bir iş için hiç tereddüt etmeden tahsis eden Hamdi ve Hacı Hüseyin Efe ağabeylere teşekkür ediyorum. Bizatihi bu hayır yolunda mesai sarfeden akraba ve hemşehrilerimize de teşekkürü bir borç biliyorum.

DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Mehmet Kamat
Site bu haliyle çok kullanışlı olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Giresun Tirebolu Kuzgun Köyü Derneği

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top